Przejdź do treści

Zakup Vouchera prezentowego

Przed wykupieniem Vouchera zapoznaj się dokładnie z opisem kursu, jaki chcesz sprezentować. Pamiętaj, że na poszczególnych kursach mogą obowiązywać dodatkowe wymagania w postaci obowiązkowych badań, kryteriów przyjęcia, czy ukończonych innych kursów, które musi spełnić każdy kursant przystępujący do szkolenia. 

W celu wykupienia vouchera na wybrany rodzaj kursu należy wypełnić formularz, a następnie dokonać wpłaty równoważnej zadatkowi na kurs. Dane do wpłaty, podane zostaną po przesłaniu formularza. 

Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty, przystąpimy do wykonania imiennego Vouchera. Zostanie on przesłany na adres mailowy, który podasz w formularzu. Zwróć uwagę, aby email został podany poprawnie, w przeciwnym wypadku nie będziemy mieli możliwości wysłać do Ciebie Vouchera.

Wartość vouchera pokrywa zadatek kursu. Pozostałą część kwoty należy dopłacić po zgłoszeniu się obdarowanego na wybrany termin szkolenia. Voucher nie pokrywa kosztów noclegu. Zaznaczamy, że w przypadku zakupu vouchera na kolejny sezon, cena kursu może ulec zmianie!

Obdarowany zgłasza się na szkolenie poprzez formularz zgłoszeniowy odpowiedniego kursu na stronie COS Betlejemka, wraz z adnotacją o posiadaniu imiennego Vouchera, podaną w uwagach. 

W razie pytań, prosimy o kontakt:
kursy@pza.org.pl
tel. 575 080 005