Przejdź do treści

LETNI KURS ZAAWANSOWANYCH TECHNIK TURYSTYKI GÓRSKIEJ

Działasz w górach, ale chcesz spróbować czegoś nowego? Planujesz przejście Orlej Perci, a może marzysz o włoskich Dolomitach? Kuszą Cię granie wyposażone w klamry, drabinki i łańcuchy? Letni kurs zaawansowanych technik turystyki górskiej pozwoli Ci przygotować się do poruszania się po drogach typu via ferrata i via cordata. Zdobędziesz także umiejętność sprawnego pokonywania poręczówek oraz stosowania lotnej asekuracji. To także dobry wstęp do rozwoju dalszej górskiej kariery.

KURS WSPINACZKI SKALNEJ

Wspinasz się na ściance i chcesz sprawdzić się w skałach? Wspinasz się ze znajomymi i chcesz uporządkować wiedzę praktyczną? A może kurs wspinaczki skalnej jest dla Ciebie tylko krokiem w drodze do działalności w pionie w Tatrach? Niezależnie od tego, jaka jest lub będzie Twoja wspinaczkowa droga postaw na profesjonalne szkolenie pod okiem licencjonowanych doświadczonych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę na temat asekuracji i technik wspinaczki na drogach ubezpieczonych oraz tradowych.

KURS TATERNICTWA

Masz za sobą ukończony kurs wspinaczki skalnej z rekomendacją instruktora do kontynuowania szkolenia w Tatrach? Marzy Ci się wspinanie w tatrzańskim granicie? Pora zapisać się na kurs taternictwa pod okiem licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu z bazą noclegową na Hali Gąsienicowej. To tutaj, w miejscu z wieloletnią tradycją i widokiem na przyszłe wspinaczkowe cele zdobędziesz wiedzę i umiejętności do samodzielnego letniego działania w pionie w Tatrach.